Головна | Реєстрація | Вхід Чт, 27.01.2022, 06:55


Меню сайта
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 89
Міні-чат
100

Про заклад

ІСТОРИЧНА ДОВІДКА

Будівля Центру дитячої творчості - історико - архітектурна пам'ятка початку XX століття.

Архітектурний стиль - український модерн. У 20-ті роки ХХ ст. будинок націоналізований і переданий в розпорядження 8-ї трудової школи. У 30-ті роки тут базувався педагогічний технікум. В 40-ві роки - дитячий санаторій. 1944 - 1991 рр. - міський Будинок піонерів, Палац піонерів. У 1991 році Палац піонерів перейменовано у Центр дитячої творчості.

КЕРІВНИКИ  ЗАКЛАДУ

1952-1967рр. - Белінська Людмила  Олександрівна

1967-1970рр. - Хіміч Людмила Іванівна

1970-1994рр. - Коба Галина Никифорівна

з 1994рр.   - Ткачук Олександр  Володимирович

 

КАДРОВЕ ЗАБЕСПЕЧЕННЯ
56 педагогічних працівників
11 технічних працівників

 

З числа педагогів:
 заступник директора з навчально-виховної роботи
 заступник директора з господарської роботи
3 завідувачі відділами
4 методисти
 практичний психолог
28 керівників гуртків художньо-естетичного напряму
14 керівників гуртків науково-технічного напряму
4 акомпоніатори
 
 
Відмінників освіти України - 3
Керівників гуртків-методистів - 1
Мають вищу освіту - 40

 

 
2012 рік – колектив Центру дитячої творчості пройшов державну  атестацію з відзнакою
2014 рік - відбулось злиття  Центру дитячої творчості та Станції Юних техніків в один навчальний заклад - Центр дитячої та юнацької творчості.
У ЦДЮТ було створено наступні відділи:
художньо-естетичний
науково-технічний
науково-методичний
2016 рік- колектив Центру дитячої творчості пройшов державну  атестацію

 Почесне звання «Зразковий художній колектив» присвоєно  творчим колективам:

Ляльковому гуртку «Рукавичка», керівник Березовська С. В.

Театру-студії сучасного танцю «Абра», керівник Пашинська Л. В

•Драматичному гуртку «Мельпомена» , керівник Суханова Л. О.

Гуртку народного танцю "Горличка", керівник Назаренко Д. М.

Гурток сучасної драми "Тандем", керівник Коротенко Г. В.

Гурток різблення по дереву, керівник Сторож І. М.

    Почесне звання "Народний художній колектив"

2015 рік•Студії образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Колорит», керівник гуртка-методист Качковська Н. Б.
2016 рік•Ансамблю сучасного танцю «Апельсин», керівник Пащенко А. М.
 
2013 рік – за результатами творчих досягнень школярів місто Кам’янець-Подільський посіло серед міст області І місце.
2014 рік – за результатами творчих досягнень школярів місто Кам’янець-Подільський посіло серед міст області ІІ місце.
2015 рік – за результатами творчих досягнень школярів місто Кам’янець-Подільський посіло серед міст області ІІ місце.
2016 рік – за результатами творчих досягнень школярів місто Кам’янець-Подільський посіло серед міст області І місце.
2016 рік – ЦДЮТ отримав перехідний прапор за І місце серед позашкільних закладів міста за підсумками роботи у 2015-2016 навчальному році.
2017 рік – за результатами творчих досягнень школярів місто Кам’янець-Подільський посіло серед міст області І місце.
2018 рік  – за результатами творчих досягнень школярів місто Кам’янець-Подільський посіло серед міст області ІІ місце.
2019 рік – за результатами творчих досягнень школярів місто Кам’янець-Подільський посіло серед міст області І місце.
2020 рік – за результатами творчих досягнень школярів місто Кам’янець-Подільський посіло серед міст області І місце.
 

 

Гуртки художньо-естетичного та науково-технічного відділу об’єднані в студії

«Грація»

1.     Народного танцю «Горличка»

2.    Народного танцю «Барвінок»

3.   Сучасного танцю «Апельсин»

4.  Сучасного танцю «Абра»

5. Народного танцю «Гілея»

6.  Танцювальний гурток «Акварель»

7. Сучасного танцю"Best"

 

«Паросток»

1.    Ляльковий «Рукавичка»

2.   Юних аніматорів "Непосиди"

3. Масовиків-витівників «Грайлик»

4. Сучасної драми «Тандем»

5.  Драматичний «Мельпомена»          

6.   Вокального співу «Веснянка»

 

 

«Зорецвіт»

1.  Образотворчого мистецтва «Сонечко»

2. Образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Колорит»

3.  М’якої іграшки та бісероплетіння

4. Образотворчого мистецтва «Веселка»     

5.   Образотворчого мистецтва  «Графіка»

6. Гурток творчої праці "Подоляночка"

7.  Гурток творчої праці "Дзвіночок"

 

 

«Інтелект»

1.  Шаховий гурток «Гросмейстер»

2. Шашковий гурток

 

"Моделіст"

 

  1. Астрономічний
  2. Автомоделювання
  3. Розвиток математичних здібностей
  4. Юні винахідники
  5. Судномоделювання
  6. Основи робототехніки 
  7. Радіоелектронне конструювання
  8. Конструювання повітряних зміїв
  9. Історико-технічне стендове моделювання
  10. Різьблення по дереву
  11. Початкове технічне моделювання
  12. Початкове технічне моделюваннят з елементами англійської мови
  13. Юних користувачів персонального комп’ютера
  14. Виготовлення сувенірів
  15.  Web-дизайн

 

 

 

 

Фото
Пошук
Календар
«  Січень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Корисні посилання
Статистика

Камянець-Подільський Центр дитячої творчості © 2022