Головна | Реєстрація | Вхід Вт, 21.05.2019, 19:56


Меню сайта
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 78
Міні-чат
100

Науково-технічний відділ

    Робота науково-технічного відділу ЦДЮТ спрямована на підготовку та проведення масових заходів з науково-технічної творчості,  активну участь  гуртківців та педагогів відділу у міських, обласних та Всеукраїнських конкурсах та виставках, здійснення практичної допомоги педагогам, учням ЗНЗ міста з науково-технічної творчості.

   Метою відділу є залучення учнів до науково-технічної діяльності; навчання раціоналізаторству та винахідництву.

   Завдання відділу – охоплення дітей та учнівської молоді гуртковою роботою науково-технічного напрямку; надання їм знань з різних галузей науки і техніки; поширення технічної творчості.

   У науково-технічному відділі працюють 15 гуртків за профілями: початково-технічний, спортивно-технічний, предметно-технічний, інформаційно-технічний та художньо-технічний. Усі гуртки працюють за програмами науково-технічного напрямку затвердженими Міністерством освіти і науки України.  Забезпечують навчально-виховний процес 15 керівників гуртків, з них : 1- кандидат мистецтвознавства, 9 мають вищу освіту, 2 – базову вищу, 2 – с/спеціальну, 1 – п/технічну.

 Завідувач відділу – Сушко Наталія Володимирівна.

   Базовим принципом навчання у гуртках науково-технічного відділу є принцип «Навчання через дію» – діти отримують знання під час конструювання, моделювання  та дослідження .

   Керівники гуртків відділу активно працюють над питанням популяризації науково-технічної творчості серед дітей та учнівської молоді. Також педагоги відділу удосконалюють і осучаснюють матеріально-технічну базу закладу. Навчальні лабораторії обладнані всім необхідним для проведення теоретичних і практичних занять.

 

До послуг гуртківців технічна майстерня та  виставка науково-технічної творчості. Виставка – майданчик організованого науково-технічного середовища для розвитку, творчої самореалізації та самовдосконалення вихованців гуртків науково-технічного напрямку та керівників гуртків Центру.

 

   Невід’ємною складовою роботи відділу є організація та проведення міських заходів з науково-технічної творчості. Традиційним стало проведення конкурсів-змагань з повітряних зміїв, з інформаційних технологій, з відкритих змагань автомодельного спорту (трасові моделі). З 2015 року започатковано проведення Тижня науково-технічної творчості. Педагоги відділу проводять різноманітні майстер-класи, практикуми, беруть активну участь у методичних заходах, семінарах, тощо.

   Результатом такої роботи є не лише повне виконання навчальних планів та програм, а й позитивна динаміка участі гуртківців у масових заходах науково-технічного напряму .

Результативність вихованців науково-технічного відділу ЦДЮТ

 
 
 
Фото
Пошук
Календар
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Корисні посилання
Статистика

Камянець-Подільський Центр дитячої творчості © 2019