Головна | Реєстрація | Вхід Чт, 27.01.2022, 07:14


Меню сайта
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 89
Міні-чат
100

Науково-технічний відділ

   

        НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Робота науково-технічного відділу ЦДЮТ спрямована на підготовку та проведення масових заходів з науково-технічної творчості,  активну участь  гуртківців та педагогів відділу у міських, обласних та Всеукраїнських конкурсах та виставках, здійснення практичної допомоги педагогам, учням ЗЗСО міста з науково-технічної творчості.

         Метою відділу є залучення учнів до науково-технічної діяльності; навчання раціоналізаторству та винахідництву.

         Завдання відділу – охоплення дітей та учнівської молоді гуртковою роботою науково-технічного напрямку; надання їм знань з різних галузей науки і техніки; поширення технічної творчості.

У науково-технічному відділі працюють 16 гуртків за профілями: початково-технічний, спортивно-технічний, предметно-технічний, інформаційно-технічний та художньо-технічний. Усі гуртки працюють за програмами науково-технічного напрямку затвердженими Міністерством освіти і науки України.  Забезпечують навчально-виховний процес 11  керівників гуртків, з них : 8  мають вищу освіту, 1 – базову вищу, 2 – с/спеціальну. Гуменюк В.А. та Сторож І.М. мають звання «керівник гуртка-методист».

Базовим принципом навчання у гуртках науково-технічного відділу є принцип «Навчання через дію» – діти отримують знання під час конструювання, моделювання  та дослідження .

До послуг гуртківців кабінети-лабораторії для занять, технічна майстерня та  виставка науково-технічної творчості. Виставка – майданчик організованого науково-технічного середовища для розвитку, творчої самореалізації та самовдосконалення вихованців гуртків науково-технічного напрямку та керівників гуртків Центру.

Невід’ємною складовою роботи відділу є функціонування міського Координаційного центру науково-технічної творчості, який організовує та проводить міські заходи з даного напрямку. З 2015 року започатковано проведення Тижня науково-технічної творчості. Традиційним стало проведення міських конкурсів-змагань:

  • конкурс технічної творчості «LEGO CITI»;
  • змагання радіокерованих  авто-іграшок;
  • конкурс мобільного кіно «Оскар»;
  • виставка-конкурс робіт учнів молодшого шкільного віку «Умілі майстринята»;
  • міський  етап обласного заочного конкурсу «Космос. Людина.Духовність».

Педагоги відділу проводять різноманітні майстер-класи, практикуми, беруть активну участь у методичних заходах, семінарах, тощо.

   Результатом такої роботи є  повне виконання навчальних планів та програм, призові місця в обласних та всеукраїнських заходах та утримання з 2016 року І рейтингової позиції в області з науково-технічного напрямку.

 

 

Результативність вихованців науково-технічного відділу ЦДЮТ

 

Фото
Пошук
Календар
«  Січень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Корисні посилання
Статистика

Камянець-Подільський Центр дитячої творчості © 2022