Головна | Реєстрація | Вхід Чт, 27.01.2022, 06:42


Меню сайта
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 89
Міні-чат
100

Науково-методичний відділ

Науково-методичний відділ поєднує науково-методичну роботу з методично-сервісною службою, здійснюючи предметно-методичний, моніторинговий, експертний та консалтинговий сервіс.

Маланчук С.В.- завідувач науково-методичним відділом

Відлацька О.С. – методист

Дюднєва Н. М. – методист

Качковська Н.Б. – методист

Грицюк О.О. – методист

Степанюк Ю. А. – методист

Науково-методична робота в Центрі побудована на принципі системності колективної й індивідуальної діяльності педагогів над підвищенням своєї науково-теоретичної підготовки та професійної майстерності

Мета: підвищити ефективність діяльності закладу шляхом удосконалення професійної майстерності педагогічних кадрів

Завдання науково-методичної роботи

- активно впроваджувати і використовувати досягнення і рекомендації психолого-педагогічної науки;

- вивчати досягнення педагогів-позашкільників, сприяння впровадженню і поширенню перспективного педагогічного досвіду у практику роботи закладу;

- надати допомогу керівникам гуртків у впровадженні інноваційних технологій у навчально-виховний процес, в оволодінні методичними прийомами  навчання,  виховання та розвитку дітей;

- залучати педагогів до творчого педагогічного пошуку в процесі реалізації науково-методичної проблеми закладу;

- створити колектив однодумців, які зберігатимуть і примножуватимуть традиції закладу;

- стимулювати ініціативу і творчість керівників гуртків, активізувати їхню діяльність у науково-дослідній і пошуковій роботі;

- виявити недоліки і труднощі в роботі педагогічного колективу, запобігати їм;

- розвивати світогляд, професійні, моральні й особистісні риси членів педагогічного колективу шляхом самоосвіти і самовдосконалення.

Головні принципи організації науково-методичної роботи

Оперативність  та мобільність,   поєднання  індивідуальних  та колективних   форм  роботи; науковість; системність; послідовність;  наступність; безперервність;  практична спрямованість, масовість; творчий характер;  культ  морально-етичних  національних  цінностей, відповідність системи методичної роботи сучасному замовленню держави.

 

НАУКОВО-МЕТОДИЧНА ПРОБЛЕМА ЗАКЛАДУ:

 «Створення розвивального освітнього середовища як основного компоненту реалізації завдань  Концепції Нової української школи в закладі позашкільної освіти»

 

 

ПРОГРАМНО-МЕТОДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

 

 

 Творчі групи

Педагогічний колектив працює над проблемою  «Забезпечення освітніх послуг на засадах компетентнісного підходу та переорієнтації на цілі сталого розвитку». З вересня 2015 року започатковано роботу творчої групи «Шлях пізнання» (керівник Майструк Г.І.), метою якої є розробка, обґрунтування, апробація моделі творчо пошукової діяльності з означеної проблеми

Поряд з цим створена і діє творча група «Калейдоскоп ідей» (керівник Відлацька О.С.), в основу роботи якої  покладено вирішення наступних завдань: поширення перспективного досвіду педагогів з використання сучасних наукових психолого-педагогічних досягнень та інноваційних технологій, розробка методичних рекомендацій по даній проблемі 

Над темою «Створення комфортного середовища та ситуації успіху для виховання творчої особистості» працює група «Родзинки творчості», яку очолює методист Грицюк О.О.  

 

Наші здобутки

Переможці Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості»

Качковська  Н.Б., керівник гуртка-методист народного художнього колективу студії образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Колорит», 2016 (ІІІ місце у всеукраїнському етапі)

Пащенко А.М., керівник народного художнього колективу сучасного танцю «Апельсин», 2015 (ІІ місце в обласному етапі)

Березовська С.В., керівник зразкового художнього колективу лялькового гуртка «Рукавичка», 2015 (ІІ місце в обласному етапі)

Сторож І.М., керівник гуртка історико-технічного стендового моделювання, 2017 (І місце в обласному етапі)

Майструк Г.І., методист науково-методичного відділу, 2018 (ІІ місце у всеукраїнському етапі)

Переможці обласного методичного заочного конкурсу на краще інноваційне заняття «Моє найкраще заняття гуртка»

Майструк Г.І., методист, керівник гуртка початкового технічного моделювання, 2016 (ІІІ місце)

Сушко Н.В., завідувач технічним відділом, керівник гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів», 2016 (ІІ місце)

Березовська С.В., керівник зразкового художнього колективу лялькового гуртка «Рукавичка», 2016 (ІІ місце)

Підлипчук С.О., керівник гуртка-методист образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Подоляночка», 2016 (ІІ місце)

Переможці Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти

Семенишена В.С., завідувач науково-методичним відділом, 2016 (ІІ місце)

Ватаманюк Г.І., методист, 2016 (ІІ місце)

Гуменюк В.А., керівник гуртка-методист автомодельного гуртка, 2016 (І місце)

Майструк Г.І., методист, керівник гуртка початкового технічного моделювання,  2016 (ІІ місце, ІІ місце)

Підлипчук С.О., керівник гуртка-методист образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Подоляночка», 2016 (ІІ місце)

            Суханова Л.О., керівник зразкового драматичного гуртка «Мельпомена», 2016 (ІІ місце) 

            Гуменюк А.С., керівник гуртка початкового технічного моделювання, 2017 (І місце)

            Каплунська О.М., керівник гуртка творчої праці «Майстрик», 2017 (І місце)

            Гулько О.В., керівник гуртка м’якої іграшки «Забава», 2017 (ІІ місце)

Наші публікації в педагогічній пресі, інтернет-ресурсах

         Відлацька О.С, Майструк Г.І.   ІІ  Інтернет-форум «Науково—методичний супровід педагогічних працівників у світлі Концепції Нової української школи», 2017 р.

         Відлацька О.С. «Митці рідного краю», 2017 р.

         Майструк Г.І., Пустова Т.Є., Марціновська І.П. «Педагогічний вісник», 2017 р.

         Семенишена В.С. V Міжнародна науково-практична конференція «Духовно-історичні засади розвитку української нації», 2017 р.

          Відлацька О.С, Майструк Г.І. ІІІ Інтернет-форум «Науково—методичний супровід педагогічних працівників у світлі Концепції Нової української школи», 2018 р.

Переможці обласної педагогічної виставки «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування

Семенишена В.С., Майструк Г.І., 2017 (І місце)

Грицюк О.О., 2017 (ІІ місце)

Назаренко Д.М., Синицька Г.О., Ромарнюк Л.В., 2017 (ІІІ місця)

 

Продукти методичної діяльності 

 

Методичне об'єднання керівників гуртків

 

«ГРОНО» –КРОК  У МАЙБУТНЄ

Дев’ять років поспіль діє осередок вихованців позашкільних навчальних закладів наукового товариства «ГРОНО» Малої академії наук, який веде планомірну, виховну, навчальну та дослідницьку діяльність, спрямовану на виховання у школярів почуття патріотизму, любові до Батьківщини, національної самосвідомості й гідності. Щорічно проводиться міська конференція членів осередку наукового товариства. Так  19 травня 2016 року відбулася чергова конференція і була присвячена Дню науки в Україні. 40 вихованців позашкільних навчальних закладів прийняли участь у І етапі конкурсу творчих рефератів. 11 кращих юних дослідників презентували свої роботи під час виступів, серед них – з етнографії, народознавства й історичного краєзнавства: «Соціологічний аспект українських свят» (Коваль Євгенія, СЮТур), «Калина – рослина-символ України» (Брушневська Олена, ЕНЦУМ), «Подушки в побуті та обрядах подолян» (Бакай Катерина, ЦДЮТ), «Таємниці дівочої коси» (Роговик Тетяна, ЦДЮТ), «Самчики та Антоніни – маловідомі перлини Хмельниччини» (Доннікова Валерія, СЮТур). Разом із Шаповалом Дмитром (ЦДЮТ), присутні ознайомилися з історією сучасного автомобіля, його минулим і майбутнім. Ломніцька Анастасія розповіла про ретроспективу виникнення та розповсюдження піци, як феномена італійської кухні (МНВК), з цілющими властивостями чаю та секретами чаювання ознайомила Громницька Мирослава, (МНВК). Гуменюк Андрій (ЦДЮТ) у своєму виступі розкрив історію та розвиток броньованих машин. Про виникнення парасольки розповіла Боршуляк Вікторія, з минулим і сьогоденням шкільної форми ознайомила присутніх Галаса Анастасія (МНВК).  Виступи школярів доповнювалися різнобарв’ям демонстраційних матеріалів, відео та аудіо записами, мультимедійними презентаціями тощо. Всі вони нагороджені грамотами управління освіти і науки

 
Фото
Пошук
Календар
«  Січень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Корисні посилання
Статистика

Камянець-Подільський Центр дитячої творчості © 2022