Головна | Реєстрація | Вхід Чт, 27.01.2022, 07:07


Меню сайта
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 89
Міні-чат
100

Директор

         Ткачук Олександр Володимирович  

займає посаду директора Центру дитячої творчості з 1994 року. Забезпечує реалізацію державної освітньої політики, створює умови для ефективної роботи всіх учасників педагогічного процесу у позашкільному навчальному закладі, здійснює керівництво процесом надання дітям та учнівській молоді якісної позашкільної освіти.

адміністратора.        Ткачук О.В. вміло поєднує позитивне з попереднього досвіду і водночас сміливо шукає нове, починаючи  від концептуального рівня до реалізації ідей, успішно реалізовуючи директорські функції: бачення стратегії, що найшло своє відображення у Програмі розвитку Центру дитячої творчості на 2011-2014 р.р.; керівництво та моніторинг освітнього процесу; налагодження системи  співробітництва та мотивації діяльності всього педагогічного колективу; організація  роботи, спрямованої на досягнення поставленої мети;  забезпечення результативності навчально – виховного процес через діяльність своєї команди; знаходження  балансу  у постановці як стратегічних, так і тактичних завдань розвитку закладу в цілому, а також окремих його структурних підрозділів. Структура управління  побудована на засадах раціонального розподілу функцій і повноважень адміністративного персоналу, чіткого визначення їх функціональних обов’язків з урахуванням фактора самостійності приймання управлінських рішень у межах делегованих повноважень і свідчить про високий рівень соціальної компетентності

          Ткачук О.В.  у своїх практичній роботі застосовує  демократичний стиль керівництва,  який базується на взаємодії , співробітництві, партнерстві, конструктивному вирішенні проблем.  Використання компетентнісного підходу в практиці роботи  сприяє активізації творчого зростання педагогів та розвитку креативних здібностей гуртківців.

За досягнуті успіхи у художньо – естетичному вихованні юних кам’янчан, організацію системи навчання та виховання гуртківців, активну громадянську позицію Ткачуку О.В. у 2001 році  присвоєно почесне звання «Відмінник освіти України». У 2008 році Олександру Володимировичу вручено відзнаку міського голови «За заслуги перед громадою». Ткачук О.В. впродовж багатьох років є членом колегії управління освіти і науки  та відділу молоді і  спорту  департаменту гуманітарної політики Кам’янець – Подільської міської ради.

У 2012 році Центр дитячої творчості міською атестаційною комісією  управління освіти  і науки проведено державну атестацію закладу . Експертна комісія відмітила високий рівень управлінської діяльності директора Ткачука О.В. щодо створення умов для ефективної діяльності закладу по розвитку у дітей і молоді творчих здібностей, формування навичок самоосвіти і самореалізації особистості. Центр дитячої творчості про атестовано  з відзнакою.

 

В 2014 році  відбулось злиття  Центру дитячої творчості та Станції Юних техніків в один навчальний заклад - Центр дитячої та юнацької творчості.
У ЦДЮТ було створено наступні відділи:
художньо-естетичний
науково-технічний
науково-методичний
В 2016 році колектив Центру дитячої та юнацької творчості пройшов державну  атестацію.

 

 
Фото
Пошук
Календар
«  Січень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Корисні посилання
Статистика

Камянець-Подільський Центр дитячої творчості © 2022